Kviečiame į susitikimą dėl trumpųjų maisto tiekimo grandinių 2018-07-11 d.

Vietos veiklos grupė Nemunas

Liepos 11 d. 10 val. Jurbarko savivaldybės mažojoje salėje organizuojamas 1,5 – 2 val. trukmės rajono ūkininkų, verslininkų, kaimo bendruomenių lyderių, VVG „Nemunas“ ir savivaldybės atstovų bei visų, kurie suinteresuoti dalyvauti projektuose ir su ES parama kurti trumpąsias maisto tiekimo grandines Jurbarko rajone, susirinkimas.

Susirinkime dalyvaus ir ASU mokslininkai, kurie pristatys kitų šalių trumpųjų maisto tiekimo grandinių organizavimo gerąją patirtį, taip pat atskleis tokios ūkinės veiklos ekonominę, socialinę ir aplinkos išsaugojimo naudą tiek ūkininkams ir maisto gamintojams, tiek vietos bendruomenių nariams. ASU mokslininkai nurodys, kokios yra ES finansinės paramos šaltiniai ir kokie keliami reikalavimai, siekiant kurti trumpąsias maisto tiekimo grandines. Teikiama informacija turėtų itin susidomėti ūkininkai (kurių ūkių ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte, neviršija 15 000 Eur), nes susitikime papildomai bus pristatyta ES paramos priemonė, skirta smulkiems ūkiams. Besidomintiems minėta ūkine veikla, bus pateikta ne tik bendro pobūdžio informacija, kokios ES paramos galima tikėtis, bet ir pasiūlyti labai konkretūs sprendimai, į kokią gamybą yra tikslinga orientuotis, kokią gamybos technologiją naudinga įsigyti ir kaip galima pelningai realizuoti pagamintą produkciją.

Taip pat informaciją ir konsultacijas suteiks VVG „Nemunas“ atstovai dėl galimybės finansuoti tokio pobūdžio vietos projektus (gali būti skiriama iki 80 proc. paramos suma).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top
Skip to content