Vietos plėtros strategijos pristatymas ir VVG „Nemunas“ narių visuotinis susirinkimas

Vietos veiklos grupė Nemunas

Kviečiame visus VVG narius, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių ir biudžetinių organizacijų, vietos valdžios ir verslo atstovus į galutinį Vietos veiklos grupės „Nemunas“ 2024-2029 metų vietos plėtros strategijos pristatymą, kuris vyks 2023-05-26 d. (penktadienį) 16 val. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje adresu Vilniaus g. 4, Jurbarkas.

Norime tinkamai pasiruošti, todėl, planuojantys dalyvauti, užsiregistruokite čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgEz4oix83hPcIA5a4bitosW5VCkET48mrLJG9RQPDqgJYvw/viewform

Dar galite pateikti pastabas rengiamai strategijai nuo kurios priklausys daugiau kaip 1,2 mln. Eur paskirstymas bendruomeninėms, nevyriausybinėms, biudžetinėms organizacijoms ir verslui. Strategijos projektas ir kita informacija čia: https://vvgnemunas.lt/strategija-2024-2029/

Prieš vietos plėtros strategijos pristatymą 15 val. kviečiame visus VVG „Nemunas“ narius į visuotinį narių susirinkimą. Darbotvarkė: 1. Dėl VVG „Nemunas“ 2024-2029 m. vietos plėtros strategijos patvirtinimo.

Prašome informacija pasidalinti su savo bendruomenių gyventojais, suinteresuotomis organizacijomis ir jų nariais, kitais asmenimis.

Scroll to Top
Skip to content